Oferta specjalna

Wyjazdy grupowe incentive

Zorganizuj wyjazd integracyjny dla swoich pracowników na Dominikanie w najlepszej cenie.

Kompleksowe wyjazdy integracyjne incentive na Dominikanę to również jedna z form naszej działalności. Posiadamy dużą praktykę w organizacji tego typu imprez. Na przestrzeni ostatnich lat przyjmowaliśmy różnego rodzaju grupy, korporacje, sieci handlowe, hurtownie, media czy małe lub średniej wielkości firmy rodzinne.
Więcej

Organizacja ślubów

Najpiękniejszy dzień Twojego życia na fascynującej scenerii Karaibów w zasięgu ręki.

Pomożemy w zorganizowaniu ceremonii ślubu cywilnego lub kościelnego na terenie Dominikany. Możemy zaproponować pełne pakiety ślubne w hotelach, jak również indywidualne zamówienia ślubów i przyjęć weselnych w niestandardowych miejscach zaproponowanych z naszej lub Państwa strony.
Więcej

Profesjonalna sesja fotograficzna

Najwspanialsza pamiątka z Twoich dominikańskich wakacji utrwalona przez profesjonalnych fotografów.

Zapraszamy na sesje fotograficzne w niepowtarzalnej karaibskiej scenerii dzikich plaż i tropikalnej roślinności. Profesjonalni fotografowie pracują na najwyższej klasy sprzęcie z oświetleniowcami i wizażystkami. Polecamy sesje w strojach ślubnych i plażowych. Sesje rodzinne i dla dzieci w scenerii palm, na tle fal oceanu.
Więcej

Dominikana jakiej nie znamy w 7 dni

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na fascynującą wyprawę po Dominikanie. Jest to unikalna i jedyna tego typu oferta dla grup zorganizowanych na rynku biur podróży w Europie!

Zobaczysz, że nie tylko białe plaże zapierają tutaj dech w piersiach, ale także starówka w Santo Domingo, góry, liczne wodospady, parki narodowe, a przede wszystkim zawsze uśmiechnięci mieszkańcy Hispanioli.
Więcej