Organizacja wyjazdów incentive

Wyjazdy grupowe Incentive

Zmotywuj swoich pracowników

Kompleksowe wyjazdy integracyjne incentive na Dominikanę to również jedna z form naszej działalności Posiadamy duża praktykę w organizacji tego typu imprez. Na przestrzeni kliku ostatnich lat mieliśmy przyjemność przyjmować różnego rodzaju grupy; korporacje, sieci handlowe, hurtownie, media czy małe lub średniej wielkości firmy rodzinne. Dla każdego posiadamy gotowe programy integracyjne lub przygotowujemy takie do potrzeb zamawiającego. Na zamówienie możemy zorganizować profesjonalne zaplecza konferencji czy szkoleń.

Oferta dotyczy kompletnych wjazdów z przelotami, transferami, hotelami etc. jak również samej organizacji programów na miejscu. Wszystko w fantastycznej scenerii karaibskich, piaszczystych plaż i niesamowitej tropikalnej przyrody. Obsługujemy grupy od kliku do kilkudziesięciu osób w programach od 5 do 14 dni pobytu z programami VIP czy standardowymi w zależności od budżetu firmy przeznaczonego na ten cel. Polskojęzyczni koordynatorzy pomogą w przygotowaniu odpowiedniego programu on-line jak również osobiście będą opiekować się grupą podczas pobytu na Dominikanie.

Zapraszamy, zapytaj o szczegóły: kontakt@villapolonia.eu

Poniżej przykładowe programy 7 dniowe dla grup VIP i standardowych

Przykładowy program dla grup do max 20 osób

 • Dzień 1
  Transfer z lotniska samochodami Lincoln Navigator (po 4 osoby w każdym z polską asystą) z logo firmy zamawiającej. Check-In w hotelu i kilka niezbędnych informacji.
 • Dzień 2
  Godz.9:00 - spotkanie informacyjne, omówienie programu integracyjnego na Następne dni (dla każdego ulotki z opisem programu i godz. zbiórek w recepcji) Dzień wolny na rozpoznanie hotelu odpoczynek po podróży, plaża etc.
 • Dzień 3
  Godz. 8:00 wyjazd na zarezerwowane tylko dla grupy Rancho (Autokar, Mercedes Sprinter, etc). Na miejscu konie, quady, buggies i związane z tym zabawy i konkursy integracyjne. Rancho położone wśród dzikiej roślinności nad rzeką Yuma. W międzyczasie napoje przekąski i obiad. Trunki alkoholowe pod koniec pobytu na Rancho (do uzgodnienia, chodzi tu o bezpieczeństwo przy konkursach ze sprzętem motorowym ). W drodze powrotnej przystanek na zakupy rumu , kawy, pamiątek, etc. Powrót około godz. 17:00.
 • Dzień 4
  Godz. 7:30 wyjazd do Altos de Chavon, zwiedzanie i zejście schodami do rzeki Chavon gdzie grupa wsiada na dwupoziomowy katamaran, barem (trunki wysoka półka) przekąski, owoce, animacje, tańce na pokładzie etc. ( katamaran z logo firmy , flagą, etc ). Wyspa Saona - Playa Vela Blanca, bar otwarty , konkurs siatkówki plażowej w grupach o przysłowiowy „ puchar prezesa” . Nauka tańca „Bachata”. Obiad z langustą winem etc. Powrót do portu w La Romana około godz. 16:00. Powrót do hotelu około 18:00.
 • Dzień 5
  Godz. około 7:30 transfer na lotnisko krajowe Punta Cana tam wylot wyczarterowanym samolotem 17-osobowym i lot na Samana (40 min) – transfer do portu w Samana, tam na luksusowy jacht I płyniemy (jeśli termin pobytu będzie po 15 stycznia ) na oglądanie humbaków (jeśli termin przed obecnością humbaków w Zatoce) na oglądanie jaskiń Indian Taino w Parku Narodowym Los Haitises. Obiad na słynnej wyspie Cayo Levantado – Bacardi. Langusta, owoce morza, inne, alkohole. Specjalnie dla grupy muzyka na żywo. Integracyjny konkurs na plaży (do wyboru). Powrót do portu Samana i samolotem do Punta Cana. Powrót do hotelu około 19:00.
 • Dzień 6
  Godz. 8:30 wyjazd do bazy Jeep-ów terenowych (Jeep-y po 2 osoby – osoba kierująca i towarzysząca lub inaczej do wyboru). Objazd po ciekawych bezdrożach i egzotycznych miejscach. Po drodze przystanek w fabryce cygar nauka zwijania po czym konkurs w samodzielnym zwijaniu cygar. Sędziami będą miejscowi pracownicy „Tabacaleria”. Nagrodą może być duże pudło dobrych cygar. Powrót do hotelu około 17:00.
 • Dzień 7
  Czas wolny do godz. 16:00 i transfer na jedną z plaż gdzie czeka na grupę katamaran-restauracja. Płyniemy wzdłuż wybrzeży Playa Bavaro przy zachodzie słońca. Pożegnalna kolacja z zabawa i muzyką na pokładzie. Podsumowanie pobytu (sugestie -co w programie imprezy). Generalnie zabawa. Powrót do hotelu około 22:00 -23:00.
 • Dzień 8
  Czas wolny do godziny transferu na lotnisko, oczywiście również Lincolnami Rozdanie płyt DVD uczestnikom imprezy z profesjonalnym filmem zawierającym rejestrację wszystkich dni pobytu, wycieczek, konkursów, etc.

Przykładowy program dla grup powyżej 20 osób - wersja standard

 • Dzień 1
  Transfer z lotniska do hotelu. Autokar z logo firmy i logo organizatora Check-In w hotelu i kilka niezbędnych informacji (czas wolny).
 • Dzień 2
  Godz.9:00 - spotkanie informacyjne, omówienie programu pobytu na następne dni (dla każdego ulotki z opisem programu i godz. zbiórek w recepcji) Dzień wolny na rozpoznanie hotelu odpoczynek po podróży, plaża etc.
 • Dzień 3
  Godz. 7:30 wyjazd do Altos de Chavon (zwiedzanie) zejście schodami do Rio Chavon gdzie grupa wsiada na dwupokładowy szybki katamaran z flagą firmy. Katamaran z barem, toaletami, natryskami ze słodką wodą, barem. Miejscowe drinki, napoje, przekąski i owoce podawane przez urodziwe Dominikanki. Całodniowy rejs wzdłuż wybrzeży po Morzu Karaibskim z przystankami na Piscina Natural (największa wanna Karaibów), Banca de Arena i pobyt na Saonie (plaża Vela Blanca) obiad z winem i langustą. Konkursy do uzgodnienia Podczas rejsu nauka miejscowych tańców. Powrót do hotelu około 19:00.
 • Dzień 4
  Czas wolny
 • Dzień 5
  Godz. 8:00 wyjazd odkrytymi ciężarówkami na Rancho Conopy Adventure. Na miejscu zjazd po linie nad prawdziwym buszem z tropikalna roślinnością. 15 platform usytuowanych na wysokich drzewach miedzy którymi rozwieszone są liny. Najdłuższyodcinek to 700 m. Całkowita trasa 2.5 km. W międzyczasie napoje i przekąski. Powrót około godz. 16:00
 • Dzień 6
  Czas wolny na plażowanie i inne atrakcje hotelowe do godz. 20:00 Wyjazd do słynnej dyskoteki Imagine w naturalnych jaskiniach. Zabawa do dowolnej godziny nocnej. Napoje, drinki (lokalne), transfery z i do hotelu w cenie.
 • Dzień 7
  Czas wolny do godz. 16:00 i transfer na jedna z plaż gdzie czeka na grupę katamaran-restauracja. Płyniemy wzdłuż wybrzeży Playa Bavaro przy zachodzie słońca. Pożegnalna kolacja z zabawa i muzyką na pokładzie Powrót do hotelu około 22:00 - 23:00.
 • Dzień 8
  Czas wolny do godziny transferu na lotnisko.

Są to przykładowe programy jako gotowe produkty , jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie z państwa strony oraz możliwość łączenia poszczególnych atrakcji z obu propozycji

Zapraszamy do oferty: Dominikana wczasy, Karaiby wycieczki.