Wyspa Saona - Saona "For You" i Altos de Chavon

Rezerwacja Online w cenach Promo

Altos de Chavon - Piscina Natural - Playa Catuano

Wycieczka organizowana tylko i wyłącznie w małych polskich grupach!

Cena: 110 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 60 USD)

Zarezerwuj online i zapłać na miejscu: 90 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 50 USD)
Opłata rezerwacyjna tylko 20 zł/os. (dzieci 10 zł).

Karaibską przygodę rozpoczynamy dojazdem do unikalnego w swoim stylu miasteczka Altos de Chavon - osiedla kolonialnego zbudowanego z koralowca na wzór włoskiej architektury charakterystycznej dla XVI wieku. Niewiarygodnie realna zabudowa z kościółkiem pod wezwaniem Św. Stanislavo de Cracovia, greckiego amfiteatru czy wąskich uliczek w stylu weneckim. Wszystko to pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości.

Następnie dojazd do słynnej miejscowości Bayahibe z prześliczną zatoką gdzie czeka na nas szybka łódź motorowa którą wyruszamy w rejs po najpiękniejszych miejscach dominikańskiego wybrzeża Morza Karaibskiego.

Pierwsza naszym oczom ukazuje się słynna „Piscina Natural”, naturalny basen zwany również największą „Wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem, gdzie możemy zobaczyć dziesiątki czerwonych rozgwiazd. Tam przystanek, przywitalna lampka wina musującego, czas na kąpiel, drinki , napoje i owoce podawane wprost do wody.

Po ok 40 min. wyruszamy w kierunku plaży Catuano gdzie w karaibskiej restauracji czeka na nas obiad w formie bufetu na specjalnie przygotowanych tylko dla naszej grupy stołach tuż nad brzegiem morza.

Po obiedzie czas wolny na kąpiel spacery po tropikalnej, karaibskiej plaży czy wypoczynek pod palmą. Dla chętnych możliwość zamówienia masażu ( płatne dodatkowo) czy zakup lokalnych pamiątek.

Około godz. 15.30 wypływamy w kierunku portu w Bayahibe i po drodze ponowny przystanek na Piscina Natural niedaleko dzikiego wybrzeża zatoki na kąpiel przy zachodzącym słońcu czy na pamiątkowe zdjęcia w rewelacyjnych plenerach dziej, tropikalnej roślinności.

Powrót do portu około 17.00 i dojazd do hotelu około 18.30

Galeria zdjęć

Zapraszamy do oferty: Dominikana wczasy, Karaiby wycieczki.