Wyspa Saona - Saona Adventure

Rezerwacja Online w cenach Promo

Altos de Chavon - Piscina Natural - Catuano - Mano Juan - Sueno del Caribe

Cena: 140 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 75 USD)
Zarezerwuj online i zapłać na miejscu: 120 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 65 USD)
Opłata rezerwacyjna tylko 20 zł/os. (dzieci 10 zł).

Karaibską przygodę rozpoczynamy dojazdem do unikalnego w swoim stylu miasteczka Altos de Chavon - osiedla kolonialnego zbudowanego z koralowca ma wzór włoskiej architektury charakterystycznej dla XVI wieku. Niewiarygodnie realna zabudowa z kościółkiem pod wezwaniem Św. Stanislavo de Cracovia, greckiego amfiteatru czy wąskich uliczek w stylu weneckim. Wszystko to pozwoli na krótko uciec od teraźniejszości.

Następnie dojazd do słynnej miejscowości Bayahibe z prześliczna zatoką gdzie czeka na nas szybka łódź motorowa którą wyruszamy w rejs po najpiękniejszych miejscach dominikańskiego wybrzeża Morza Karaibskiego.

Pierwsza naszym oczom ukazuje się słynna „Piscina Natural”, naturalny basen zwany również największą „wanną Karaibów” z przepiękną turkusową wodą i białym piaskiem, gdzie możemy zobaczyć dziesiątki czerwonych rozgwiazd. Tam przystanek, przywitalna lampka wina musującego, czas na kąpiel, drinki , napoje i owoce podawane wprost do wody.

Po ok 50 min. wyruszamy w kierunku plaży Catuano gdzie w karaibskiej restauracji czeka na nas obiad w formie bufetu i langusta z grilla.

Po obiedzie wyruszamy wzdłuż wybrzeży wyspy Saona aż do maleńkiej wioski rybackiej Mano Juan z kolorowymi karaibskim domkami zamieszkiwanymi przez miejscowych rybaków. Czas na spacer po robiącej niesamowite wrażanie wiosce i odwiedziny w małej farmie wylęgu żółwi morskich czy kąpiel w krystalicznych wodach zatoczki.

Następnie wyruszamy w kierunku najpiękniejszej karaibskiej plaży Sueno del Caribe i po 20 minutowym rejsie docieramy na miejsce, to RAJ NA ZIEMI!

Ponad godzinny pobyt na tej bajkowej plaży pozwala na indywidualne spacery po dzikich miejscach porośniętych tropikalną roślinnością i pochylonymi w pokłonie plamami kokosowymi Powrót do miejscowości Bayahibe ok. godz. 17.00 -17.30

Niezapomniane chwile tych scenerii można utrwalić na profesjonalnych sesjach fotograficznych Zamówienia można składać u naszych reprezentantów na spotkaniach informacyjnych lub podczas przejazdu autobusem bezpośrednio u fotografa.

Podczas trwania całej wycieczki drinki, piwo, zimne napoje, woda w cenie.

Galeria zdjęć

Zapraszamy do oferty: Dominikana wczasy, Karaiby wycieczki.