Air Saona VIP

Rezerwacja Online w cenach Promo

Piscina Natural - Saona - Catuano

Cena: 300 USD za osobę (dzieci do 11 lat - 150 USD)

Podniebną przygodę rozpoczynamy dojazdem do bazy helikopterowej skąd startujemy w 30 minutowy lot helikopterem na wyspę Saona. Wprost niewiarygodne widoki morskiego wybrzeża, turkusowej wody, małych wiosek i rzek ukazują się nam co chwilę. Przelot nad niekończącym się aż po horyzont Parkiem Narodowym Del Este, to naprawdę niezapomniane przeżycie.

Potem po kilku minutach ukazuje się nam turkusowe wybrzeże Morza Karaibskiego. Zniżamy lot i nisko nad wodą lecimy ponad słynną Piscina Natural (największa wanna Karaibów). Po chwili naszym oczom ukazuje się słynna Saona, krótki lot nad wybrzeżem i lądujemy na plaży Catuano dosłownie kilkadziesiąt metrów od małej restauracji gdzie czeka na nas obiad z langustą, drinkami i napojami.

W zależności od godziny wylotu czas wolny przed lub po obiedzie na spacery wzdłuż dzikiej plaży, kąpiel w krystalicznej wodzie, czy błogie lenistwo na rozgrzanym piasku. Podczas całego pobytu drinki i napoje bez ograniczeń.

Po około 2 godz. pobytu przylatuje nasz helikopter i wyruszamy w drogę powrotna. Tym razem nasza trasa przelotu prowadzi wzdłuż wybrzeża i wysokiego klifu nieopodal słynnego osiedla Cap Cana i luksusowych posiadłości w Punta Cana. Lądowanie w bazie i powrót do hotelu.

Czas trwania wycieczki około 5 godzin.

Galeria zdjęć

Zapraszamy do oferty: Dominikana wczasy, Karaiby wycieczki.